Przetarg na działkę: gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²
25 001 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-18

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr.Drzenin, dz.nr 28/26,pow.2,5001 ha.

szczegóły w pliku
Kod publikacji Adradar: AWK17 182 428
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.