Przetargi i licytacje nieruchomości: Drzenin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr.Drzenin, dz.nr 28/26,pow.2,5001 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 507 555 zł

60,30 zł/m²

25 001 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

...odbędzie się w dniu 11 maja 2026 r. o godzinie 1000 w siedzibie Urzędu Miasta
i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja 16, w sali nr 34.
Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu płatna jest w całości przed podpisaniem
umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku przy ul. Parkowej 13/8
w miejscowości Drzenin z równoczesną sprzedażą ułamkowej części działki gruntu 29/55
w obrębie ewidencyjnym Drzenin (na której zlokalizowany jest ww. budynek) - wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 300 zł

1 302 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

47 300 zł

1 302 zł/m²

36 m² 1 pokój

i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja 16, w sali nr 34.
umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Cena wywoławcza:

1 722 920 zł

68,91 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 722 920 zł

68,91 zł/m²

25 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Cena wywoławcza:

1 938 285 zł

77,53 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

1 938 285 zł

77,53 zł/m²

25 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO
ogłasza piąte rokowania po czwartym przetargu ustnym nieograniczonym
zakończonym wynikiem negatywnym
na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej w miejscowości Drzenin

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)
- Lokal mieszkalny nr 6 w budynku przy ulicy
Parkowej 13 w miejscowości Drzenin, o
powierzchni użytkowej 35,40 m2
, składający się z
dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni;
wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wspóln...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 480 zł

663 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

23 480 zł

663 zł/m²

35 m² 2 pokoje

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO
zakończonym wynikiem negatywnym

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)
- Lokal mieszkalny nr 6 w budynku przy ulicy
Parkowej 13 w miejscowości Drzenin, o
powierzchni użytkowej 35,40 m2
, składający się z
dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni;
wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wspóln...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

OT Szczecin, woj. zachodniopomorskie, pow. gryfiński, gmina Gryfino, obr. Drzenin dz.nr 28/26 ,pow.2,5001 ha.

szczegóły w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 153 650 zł

86,14 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

2 153 650 zł

86,14 zł/m²

25 001 m²

szczegóły w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Gryfino,obr. Drzenin, dz.nr 28/26,pow.2,5001 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 153 650 zł

86,14 zł/m²

25 001 m²

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin

Cena wywoławcza:

2 153 650 zł

86,14 zł/m²

25 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO

ogłasza trzecie rokowania po czwartym przetargu ustnym nieograniczonym
zakończonym wynikiem negatywnym
na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej
w miejscowości Drzenin

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)

- Lokal mieszkalny nr 6 w budynku przy ulicy Parkowej 13 w miejscowości Drzenin, o powierzchni użytkowej 35,40 m2, składający się z dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni;
wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wsp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

847 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

30 000 zł

847 zł/m²

35 m² 2 pokoje

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO

zakończonym wynikiem negatywnym
na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej
w miejscowości Drzenin

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)

wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wsp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino

informuje,

że w dniu 3 lipca 2025 r. w sali nr 34 UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja 16 o godzinie 1000, przeprowadzone zostaną drugie rokowania po czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. Parkowej 13 w miejscowości Drzenin (księga wieczysta nr SZ1Y/00050076/4), o powierzchni użytkowej 35,40 m2 (składającego się dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni), wraz z udziałem w wysokoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 000 zł

1 102 zł/m²

35 m²

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

39 000 zł

1 102 zł/m²

35 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O ROKOWANIACH

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino

informuje,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO

ogłasza drugie rokowania po czwartym przetargu ustnym nieograniczonym
zakończonym wynikiem negatywnym

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)

-Lokal mieszkalny nr 6 w budynku przy ulicy Parkowej 13 w miejscowości Drzenin, o powierzchni użytkowej 35,40 m2, składający się z dwóch pomieszczeń: pokoju i kuchni;
wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wspól...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 000 zł

1 102 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

39 000 zł

1 102 zł/m²

35 m² 2 pokoje

BURMISTRZ MIASTA I GMINY GRYFINO

zakończonym wynikiem negatywnym

Przedmiot sprzedaży
(opis oraz położenie nieruchomości)

wraz z udziałem 989/10000 części
w urządzeniach oraz częściach wspól...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino

informuje,

że w dniu 19 lutego 2025 r. w sali nr 34 UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja 16, przeprowadzone zostaną dwa następujące przetargi na sprzedaż gminnych nieruchomości lokalowych mieszkalnych, w tym:

1) o godzinie 1000, przeprowadzony zostanie trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż udziału Gminy Gryfino w wysokości ½ części niewydzielonej nieruchomości gruntowej położonej przy ulicy Wł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 271 zł/m²

35 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 271 zł/m²

35 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino

informuje,

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

...odbędzie się w dniu 10 grudnia 2024 r. o godzinie 1015 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, ul. 1 Maja 16, w sali nr 34.

umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego.

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku przy ul. Parkowej 13/6 w miejscowości Drzenin, z równoczesną sprzedażą ułamkowej części działki gruntu 29/55 w obrębie ewidencyjnym Drzenin (na której zlokalizowany jest ww. budynek) -...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 000 zł

1 469 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2024-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gryfino
Przetarg na mieszkanie

gryfiński, gm. Gryfino, Drzenin, Parkowa

Cena wywoławcza:

52 000 zł

1 469 zł/m²

35 m² 2 pokoje