Przetarg na działkę: gorzowski, gm. Santok, Gralewo
Cena wywoławcza:
2 700 000 zł
65,91 zł/m²
40 966 m²
WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Gralewo
1 Adres nieruchomości Gralewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 823, obr. Gralewo, powierzchnia 4,0966 ha
3. Księga Wieczysta GW1G/00066750/6 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych Gorzów
Wlkp.
4. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa
niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym działki 823,
obręb Gralewo, gm. Santok o powierzchni 4,0966 ha. Dostęp do
nieruchomości poprzez drogi wewnętrzne gminne. Na terenie
nieruchomości znajdują...
Kod publikacji Adradar: AWK16 883 778
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: