Przetarg na działkę: wołowski, gm. Wińsko, Iwno

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

66 000 zł

36,69 zł/m²
1 799 m²
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wińsko
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-25

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana, działka nr 105/6 o pow. 0,1799 ha położona w obrębie Iwno wraz z udziałem 1/11 części do dz. nr 105/14 dla których prowadzona jest, przez Sąd Rejonowy w Wołowie IV Wydział Ksiąg Wieczysty, księga wieczysta WR1L/00024501/7.

Sprzedający: gmina Wińsko.

Forma sprzedaży: Przetarg ustny nieograniczony. Wadium zwracane w przypadku przegranego przetargu lub odliczane od ceny wylicytowanej w przypadku wygranego. Gmina Wińsko, jako sprzedawca publiczny, przestrzega zasad, gwarantuje bezpieczną transakcję.

Odległości:

Ścinawa - 3 km

Lubin - 20 km

Wińsko - 13 km

Wołów - 17 km

Wrocław - 59 km

Przetarg odbędzie się w dniu 25 marca 2026 roku o godzinie 08.00 w siedzibie Urzędu Gminy Wińsko, pokój nr 11.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi : 66 000,00 zł, słownie: sześćdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości – 10.000,00 złotych, które należy wpłacić na rachunek Gminy Wińsko

36 9598 0007 0100 0172 2001 0147 do dnia 20 marca 2026 roku.

Posiadamy również inne nieruchomości:

Dodatkowe informacje o nieruchomości będącej przedmiotem przetargu można uzyskać

w Urzędzie Gminy w Wińsku pl. Wolności 2, pokój nr 11 lub telefonicznie pod nr 71 38 04 205, 53*******19. W ofercie posiadamy także inne działki w atrakcyjnych lokalizacjach.