Przetarg na działkę: Jurgi, gm. Pasym, szczycieński


Cena wywoławcza:

48 900 zł

37,39 zł/m²
1 308 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pasym
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-09

Pasym, dnia 06.08.2026 r.

BURMISTRZ MIASTA PASYM

ogłasza VII nieograniczony przetarg ustny

na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Jurgach, gmina Pasym, oznaczonych w ewidencji gruntów obrębu Jurgi jako działki:

- nr 50/3 o pow. 1308 m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej: 25/100 części w działce nr 50/8 o pow. 352 m2– cena wywoławcza wynosi 48 900,00 zł;

- nr 50/4 o pow. 1524 m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej: 25/100 części w działce nr 50/8 o pow. 352 m2– cena wywoławcza wynosi 56 450,00 zł;

- nr 50/5 o pow. 1520 m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej: 25/100 części w działce nr...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.