Przetarg na działkę: wrocławski, gm. Długołęka, Kątna, Orzechowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

220 000 zł

179 zł/m²
1 232 m²
Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31

Starosta Powiatu Wrocławskiego, oglasza lI przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa, tj.

Położenie
Gmina
Długołęka
obręb Katna

nr działki

103/11 wraz
A WIdZ
z udziałem 1/2
części w
działce nr
103/9 o pow.
0,0018 ha

Nr księgi wieczystej
WR1E/00098621/6
- bez obciążen
i zobowiązan wobec
działki

Pow.gruntu
0,1232

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
składająca się z działki nr 103/11 o pow.
0,1232 ha wraz z udziałem 1/2 w działce nr 103/9
o pow. 0,0018 ha, stanowiącej poszerzenie
ul. Orzechowej. Działka nr 103/11 porośnięta jest
dziką roślinnością, krzewami i pojedynczymi
drzewami. Teren płaski, zbliżony do trapezu.
W niewielkiej częsci działki od strony ulicy
Orzechowej, znajdują się pozostałości po
zabudowie w postaci fragmentu murowanych
fundamentow. Nieruchomość posiada dostęp do
drogi publicznej o nawierzchni gruntowej,
utwardzonej kruszywem. Wzdłuż połnocno
wschodniej granicy działki przebiega sieć
wodociągowa. W pobliżu sieć
elektroenergetyczna (ulica Orzechowa)

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla
obrębu Kątna, zatwierdzonego Uchwałą Nr XXIV/458/2004 Rady
Gminy Długołęka z dnia 27 sierpnia 2004 r., działka nr 103/11
położona jest w granicy terenu oznaczonego symbolem „MN“,