Licytacja komornicza działki: Kłonna, gm. Odrzywół, przysuski


Cena wywoławcza:

92 250 zł

5,30 zł/m²
17 400 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - 1,74 HA KŁONNA GM. ODRZYWÓŁ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński

Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze

Krakowska **/*** p.

26-400 Przysucha

Sygnatury: Km 433/24, Km 433/24

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu...
Kod publikacji Adradar: AWK17 691 192
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.