Przetarg na działkę: Kamienna Góra, Krzeszowska
Cena wywoławcza:
860 000 zł
49,33 zł/m²
17 435 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Kamienna Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Kamienna Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-08
Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na zbycie nieruchomości
niezabudowanej położonej w obrębie nr 7 miasta Kamiennej Góry przy ulicy Krzeszowskiej,
składającej się z działek nr 212/9 i nr 212/10
Przetarg odbędzie się 8 września 2026 r. o godzinie 900 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra – sala nr
211.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana składająca się z działek o numerze
ewidencyjnym 212/9 i 212/10 o łącznej powierzchni 17435 m2, położonych w obrębie nr 7 miasta
Kamienna Góra przy ulicy Krzeszowskiej z przeznaczeniem pod budowę obiektów związanych
z usługami turystyki.
Sąd...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.