Przetarg na działkę: Kamienna Góra
Cena wywoławcza:
1 600 362,50 zł
80,28 zł/m²
19 935 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Kamienna Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Kamienna Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-09-08
Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości
gruntowej składającej się z działek nr: 216/7, 216/8, 216/9, 216/10, 216/11, 216/12, 216/13,
216/15, 216/16, 216/17, 216/20, 216/21, 216/22, 216/23, 216/24, 216/25, 216/26, 216/27,
216/28, 216/29, 216/30 oraz 216/33 położonej w obrębie nr 7 miasta Kamienna Góra w rejonie
ulicy Leśnej i Krzeszowskiej.
Przetarg odbędzie się 8 września 2026 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miasta Kamienna Góra – sala
nr 211.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa składająca się z działek nr: 216/7, 216/8,
216/9, 216/10, 216/11, 216/12, 216/13, 216/15,...
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.