Przetarg na działkę: strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Karwin

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

207 700 zł

29,25 zł/m²
7 100 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-14

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Karwin działka nr: 54 o pow. ewid. 0.7100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7100 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2000 ha; RV/R - 0,5100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028898/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 168 112
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.