Licytacja komornicza działki: Konstancin-Jeziorna, ul. Głowackiego

Cena wywoławcza:

2 871 322,50 zł

421 zł/m²
6 825 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-23

DZ.EW. ***/***, ***/***, ***/*** O POW. 6825M2

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Artur Chwalibogowski

Kancelaria Komornicza nr III w Piasecznie

Młynarska */*

05-500 Piaseczno

Sygnatura: GKm 33/20

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Artur Chwalibogowski Kancelaria Komornicza nr III w Piasecznie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 23.06.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 973
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.