Licytacja komornicza działki: Konstancin-Jeziorna

Cena wywoławcza:

472 256,25 zł

144 zł/m²
3 278 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-23

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA + DROGOWA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Katarzyna Ledzińska

Kancelaria Komornicza nr XIV w Piasecznie

Kościuszki 8

05-500 Piaseczno

Sygnatura: Km 1365/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Katarzyna Ledzińska Kancelaria Komornicza nr XIV w Piasecznie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 23.06.2026 r. o godzinie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 278 905
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.