Przetarg na działkę: olsztyński, gm. Jeziorany, Kramarzewo

Cena wywoławcza:

8 900 zł

2,28 zł/m²
3 900 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-26

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat olsztyński, gmina Jeziorany, obręb Kramarzewo działka nr: 133 o pow. ewid. 0.3900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3900 ha, w tym w użytkach (LsV/Ls - 0,3900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OL1B/00003218/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 217 516
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.