Przetarg na działkę: bieszczadzki, gm. Ustrzyki Dolne, Leszczowate

Cena wywoławcza:

60 000 zł

40,32 zł/m²
1 488 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

Burmistrz Ustrzyk Dolnych ogłasza:

III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż:

1. Nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Leszczowate
oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 11/2 o powierzchni 0,1488 ha,
uwidocznionej w księdze wieczystej nr KS2E/00020685/5 prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Lesku Zamiejscowy Wydział VII Ksiąg Wieczystych w Ustrzykach Dolnych,
wraz z udziałem /4 części w działce o numerze ewidencyjnym 265 o powierzchni 0,0740
ha, uwidocznionej w księdze wieczystej nr KS2E/00038415/1 prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Lesku Zamiejscowy Wydział VII Ksiąg Wieczystych w Ustrzykach...
Kod publikacji Adradar: AWK17 083 140
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.