Licytacja komornicza działki: przasnyski, gm. Krasne, Milewo-Szwejki

Cena wywoławcza:

720 000 zł

20,60 zł/m²
34 957 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

PRAWO WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły

Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu
ul. Miła **
06-300 Przasnysz

Sygnatury: GKm 64/21, i inne

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.06.2026 r. o godzinie 11:00,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 229 812
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.