Przetarg na działkę: Mszana, gm. Mszana, wodzisławski
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
1 200 000 zł
96,22 zł/m²
12 471 m²
WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z KOMPLEKSU DZIAŁEK POŁOŻONEJ W GMINIE MSZANA, OBRĘBIE EWIDENCYJNYM MSZANA
Oznaczenie nieruchomości wg KW
oraz katastru nieruchomości, powierzchnia
DZ. NR 4346 - UŻYTEK GRUNTOWY – Lz (0,9414 HA)
DZ. NR 4337 - UŻYTEK GRUNTOWY – Lz (0,2373 HA)
DZ. NR 4370 - UŻYTEK GRUNTOWY – Lz (0,0684 HA)
ŁĄCZNA POWIERZCHNIA NIERUCHOMOŚCI – 1,2471 HA
KW GL1W/00080757/6
DZIAŁ III –WPISY OGRANICZONYCH PRAW RZECZOWYCH DOT. NIEODPŁATNYCH SŁUŻEBNOŚCI DROGOWYCH
DZIAŁ IV – WOLNY OD OBCIĄŻEŃ
Forma zbycia
Przetarg ustny nieograniczony
Cena wywoławcza netto (zł)
1 200 000,00 ZŁ
(SŁOWNIE: JEDEN MILION DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH,00/100)
Cena wywoławcza nie zawiera podatku od towarów i usług VAT. Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT wg stawki obowiązującej w dacie sprzedaży zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r.
o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 775).
DO CENY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI DOLICZONE ZOSTANIE JEDNORAZOWE WYNAGRODZENIE W WYSOKOŚCI 60 160,00 ZŁ (SŁOWNIE: SZEŚĆDZIESIĄT TYSIĘCY STO SZEŚĆDZIESIĄT ZŁOTYCH, 00/100) ZA USTANOWIENIE SŁUŻEBNOŚCI POLEGAJĄCEJ NA PRAWIE DOJAZDU PO DZIAŁKACH: NR 4545, NR 4441, NR 4442, NR 4440, NR 4410, NR 4345, NR 4438, NR 4338, OBRĘB MSZANA, POŁOŻONYCH W MSZANIE NA RZECZ KAŻDOCZESNYCH WŁAŚCICIELI DZIAŁEK NR 4346 O POW. 0,9414 HA, NR 4370 O POW. 0,0684 HA, NR 4337 O POW. 0,2373 HA ZAPISANYCH W KSIĘDZE WIECZYSTEJ NR GL1W/00080757/6 – JAKO POCHODNEJ WARTOŚCI PRAWA WŁASNOŚCI GRUNTU ZAJĘTEGO NA POTRZEBY SŁUŻEBNOŚCI.
Termin i miejsce przetargu
24.07.2026 r. godz. 9.00
Sala posiedzeń UG Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana
Wysokość wadium (zł)
120 000,00 zł
(słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych, 00/100)
Miejsce wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu
Tablice ogłoszeń UG Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana
www.mszana.ug.gov.pl www.mszana.finn.pl
Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe dane o przetargu
Referat Planowania i Inwestycji, pok. Nr 28 UG Mszana ,
44-325 Mszana, ul. 1 Maja 81
tel. 32 475 97 77, osoba do kontaktu – Gąsior Przemysław
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
działki
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.