Licytacja komornicza działki: Myszków, Okrzei i Dębowej
Cena wywoławcza:
2 625 zł
4,17 zł/m²
629 m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-05-27
DZIAŁKI GRUNTU
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński
Kancelaria Komornicza nr II w Myszkowie
ul. Kościuszki **
42-300 Myszków
Sygnatura: Km 288/24
OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński Kancelaria Komornicza nr II w Myszkowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 27.05.2026 r. o godzinie 11:00, rozpocznie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 217 672
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: