Przetarg na działkę: Nowa Sól
Cena wywoławcza:
124 000 zł
172 zł/m²
720 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Nowa Sól
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27
PREZYDENT MIASTA NOWA SÓL
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w obrębie 4 miasta Nowa Sól, stanowiących własność Gminy Nowa Sól – Miasto
KW Nr
ZG1N/00063403/9
Pow. w ha
0.0720
Opis nieruchomości
obręb 4 miasta Nowa Sól działka nr 1168/6 nieruchomość gruntowa niezabudowana
Cena wywoławcza
124.000,00 zł
Wadium
13.000,00 zł
Podana cena wywoławcza jest ceną brutto, a więc wylicytowana cena sprzedaży zawierać będzie podatek VAT–...
Kod publikacji Adradar: AWK17 135 968
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: