Przetarg na działkę: Oleśnica, Gliniana

Cena wywoławcza:

279 000 zł

296 zł/m²
944 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

BURMISTRZ MIASTA OLEŚNICY, UL. RYNEK 1, 56-400 OLEŚNICA, OGŁASZA:
III-PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NASTĘPUJĄCEJ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W OLEŚNICY

Adres nieruchomości:
Oleśnica
ul. Gliniana, obręb Lucień

Numer
działki
19/12

Arkusz
Mapy
68

Powierzchnia
działki w m2
944

KW Nr
WR1E/00053227/7

Cena wywoławcza nieruchomości w zł.

279.000,00

Wadium w zł.
27.900,00

Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art....
Kod publikacji Adradar: AWK17 130 534
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.