Przetarg na działkę: kolbuszowski, gm. Dzikowiec, Płazówka
Cena wywoławcza:
5 926 zł
4,67 zł/m²
1 269 m²
Organizator
przetargu:
KOWR
KOWR
Termin: 2026-05-26
Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 26.05.2026 godz. 10:40
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku.
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 568
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: