Licytacja komornicza działki: Warszawa, Praga-Południe, ul. Wilgi

Cena wywoławcza:

712 725 zł

153 zł/m²
4 650 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-18

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZALESIONA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Mariusz Melka

Kancelaria Komornicza nr XIII w Warszawie

Mrówcza ***/***

04-697 Warszawa

Sygnatura: Km 1295/23

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Mariusz Melka Kancelaria Komornicza nr XIII w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art....
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 253
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.