Przetarg na działkę: Przemyśl

Cena wywoławcza:

230 000 zł

137 zł/m²
1 677 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

Prezydent Miasta Przemyśla
ogłasza przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl położonej w Przemyślu w rejonie ul. Zielińskiego i ul. Batorego.

 

* Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości:

* Działka nr: 1252/3
* Powierzchnia działki: 0,1677 ha
* Obręb: 214 m. Przemyśla
* Księga Wieczysta Nr: PR1P/00071120/5
* użytek gruntowy: Bi – inne tereny zabudowane

* Adres: 37-700 Przemyśl, rejon ul. Zygmunta Zielińskiego i ul. Stefana...
Kod publikacji Adradar: AWK17 140 985
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.