Przetarg na działkę: przemyski, gm. Krzywcza, Reczpol

Cena wywoławcza:

69 920 zł

8,47 zł/m²
8 258 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-26

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat przemyski, gmina Krzywcza, obręb Reczpol działka nr: 104/1 o pow. ewid. 0.8258. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8258 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,8017 ha; RV/R - 0,0241 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1P/00046347/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 228 927
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.