Przetarg na działkę: bieszczadzki, gm. Ustrzyki Dolne, Ropienka

Cena wywoławcza:

80 000 zł

45,90 zł/m²
1 743 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

Burmistrz Ustrzyk Dolnych ogłasza:

I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż:

nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Ropienka oznaczonej
numerem ewidencyjnym działki 782/4 o powierzchni 0,1743 ha, uwidocznionej w księdze
wieczystej nr KS2E/00013704/3 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Lesku Zamiejscowy
Wydział VII Ksiąg Wieczystych w Ustrzykach Dolnych,
Cena wywoławcza nieruchomości 80.000,00-zł
Wadium 8.000,00-zł

Przedmiotowa nieruchomość jest wolna od obciążeń.
Na przedmiotową nieruchomość Gmina Ustrzyki Dolne nie posiada opracowanego planu
zagospodarowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 083 187
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.