Licytacja komornicza działki: golubsko-dobrzyński, gm. Zbójno, Sitno

Cena wywoławcza:

70 666,67 zł

34,54 zł/m²
2 046 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-17

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Małgorzata Kowalska

Kancelaria Komornicza nr I w Golubiu-Dobrzyniu

Pod Arkadami 2

87-400 Golub-Dobrzyń

Sygnatura: Km 1284/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Małgorzata Kowalska Kancelaria Komornicza nr I w Golubiu-Dobrzyniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 17.06.2026 r. o godzinie 11:00,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 367
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.