Przetarg na działkę: Sosnowiec, Kraszewskiego

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

92 000 zł

251 zł/m²
367 m²
Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2024-06-26

Działka ma kształt regularny, stanowi dojazd z kostki betonowej (trylinki) oraz fragment zieleni. Przez działkę przebiegają kolidujące sieci uzbrojenia w postaci wodociągu. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa wielorodzinna i obiekty usługowo-handlowe. W bliskim sąsiedztwie tereny parkowe. Dojazd do otoczenia korzystny, komunikacja miejska autobusowa (przystanki w średniej odległości). Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Kod publikacji Adradar: AWK13 754 648
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.