Przetarg na działkę: Stalowa Wola

Cena wywoławcza:

426 000 zł

295 zł/m²
1 446 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stalowa Wola
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G U
MGL.6840.17.2026.EB
PREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI

na podstawie:
1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399),
2) § 3, § 6 i § 13 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 poz. 2213),
3) Uchwał Rady Miejskiej w Stalowej Woli NR XXVII/311/2026 z dnia 12 lutego 2026 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości, NR XX/255/2025 i NR XX/256/2025 z dnia 20 sierpnia 2025 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż...
Kod publikacji Adradar: AWK17 115 944
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.