Przetarg na działkę: Szczecinek

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

25 090 zł

10,75 zł/m²
2 333 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-15

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnoścl Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.3.2026.MC, opublikowanym w dniu 06.03.2026 r., w skład której wchodzą:
nr
grunty położone w obrębie m. Szczecinek 04, dla których jest prowadzona księga wieczysta KO11/00030716/3
i oznaczone w ewidencji gruntów jako działki nr: 7/26 wraz z udziałem 1/9 w prawie własności dz. 7/34
(pow. 0,1646 ha) okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,2333 ha,
w tym użytki rolne: 0,2333 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
Ogólna powłerzchnia nieruchomości wynosi: 0,2333 ha, z czego:
a) działka 7/26:
grunty orne.: 0,2150 ha, (w tym kl: RIVa-0,2150 ha),
b) działkа 7/34:
- grunty orne.: 0,1646 ha, (w tym kl: RIVa-0,1646 ha).
Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/9 w ww. użytkach dz. nr 7/34.
Opis nieruchomości: Nieruchomości nlezabudowane zlokallzowane w północnej części miasta Szczecinek, w
odległości około 2,5 km od centrum miasta. Bliskle sąsiedztwo działek stanowią wolne tereny inwestycyjne
przeznaczone pod zabudowę przemysłową, usługowa, mieszkaniową jednorodzinną, zakłady przemysłowe oraz