Przetarg na działkę: Szczecinek

Cena wywoławcza:

102 600 zł

43,64 zł/m²
2 351 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-15

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomośc nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy m. Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 28.11.2025 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.180.2025.MC, оpublikowanym w dniu 01.12.2025 r., w skład której wchodzą:
nr
grunty położone w obrębie 01 miasta Szczecinek, dla których jest prowadzona księga wieczysta
...
Kod publikacji Adradar: AWK17 207 228
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.