Przetarg na działkę: Szklarska Poręba, Mikołaja Kopernika

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

453 zł/m²
3 088 m²
Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

STAROSTA KARKONOSKI PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI WYCIĄG 
Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI 

Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Szklarskiej Porębie przy ul. Mikołaja Kopernika, obręb 0004, w granicach działki nr 100/3, o urządzonej  Kw. nr  JG1J/00062277/2. 
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego miasta Szklarska Poręba zatwierdzonego uchwałą Nr LIII/592/22 z dnia 24.03.2022 r.  Rady Miejskiej w Szklarskiej Porębie, dla terenów w obszarze ulic Kopernik, Franciszkańskiej i Waryńskiego – część B, nieruchomość oznaczona jest...
Kod publikacji Adradar: AWK16 977 048
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.