Licytacja komornicza działki: Warszawa, Wawer, ul. Wilgi i Wisełki

Cena wywoławcza:

276 300 zł

152 zł/m²
1 823 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-18

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZALESIONA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Mariusz Melka

Kancelaria Komornicza nr XIII w Warszawie

Mrówcza ***/***

04-697 Warszawa

Sygnatura: Km 1295/23

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Mariusz Melka Kancelaria Komornicza nr XIII w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 283 250
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.