Przetarg na działkę: nowosolski, gm. Bytom Odrzański, Wierzbnica
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
3 051 000 zł
48,59 zł/m²
62 788 m²
Organizator
przetargu:
Urząd Miejski w Bytomiu Odrzańskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miejski w Bytomiu Odrzańskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-20
BURMISTRZ BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO OGŁASZA PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ PRZEZNACZONEJ NA CELE INWESTYCYJNE
Numery działek
i oznaczenie wg danych ewidencyjnych gruntów
1337/3
o pow. 5,00 ha
symbol klasoużytku
(RIVa,RIVb i RV)
1337/7
o pow. 1,2788 ha
symbol klasoużytku
(RIVb i RV)
Powierzchnia nieruchomości
ha
ogółem
6,2788
Numery
ksiąg wieczystych
ZG1N/00033786/8
ZG1N/00055365/1
i sposób jej zagospodarowania
Nieruchomość przeznaczona na cele inwestycyjne.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Obszarów Miasta i Gminy Bytom Odrzański Wieś Wierzbnica (obszar 6) nieruchomość przeznaczona jest jako „tereny strefy produkcyjno-technicznej (przemysł, magazyny, składowanie, bazy, infrastruktura techniczna) oraz obiektów i urządzeń związanych z magazynowaniem węglowodorów i eksploatacją wód zasolonych, tereny parkowania i postoju samochodów”.
Zgodnie z obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Bytom Odrzański, przeznaczona jest jako „tereny zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów, strefa potencjalnej eksploatacji złóż rud miedzi”.
Cena
nieruchomości
w zł
3.051.000,00
+ 23 % podatku VAT
Wadium
w zł
305.100,00
WARUNKI PRZETARGU
1. Przetarg odbędzie się 20 marca 2026 r. o godz. 900 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu Odrzańskim przy Rynek 1.
2. Minimalne postąpienie w wysokości 1% ceny wywoławczej w zaokrągleniu w górę do pełnych dziesiątek złotych.
3. Wadium w określonej wyżej wysokości należy wpłacić na konto nr 46 9674 0006 0010 0023 0739 0001 B.S. w Bytomiu Odrzańskim w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 16 marca 2026 r. wymagana kwota znajdowała się na koncie Gminy Bytom Odrzański.
Przy wpłacie należy wskazać nieruchomość, na którą wpłacane jest wadium.
Kod publikacji Adradar: AWK16 895 231
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: