Licytacja komornicza działki: płoński, gm. Sochocin, Wycinki

Cena wywoławcza:

200 700 zł

41,87 zł/m²
4 793 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ROLNEJ ZABUDOWANA W POSTACI DZIAŁKI NR ***/** O POW. 0,4793 HA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Łukasz Kowalski

Kancelaria Komornicza nr II w Płońsku

Grunwaldzka ***/**

09-100 Płońsk

Sygnatura: Kms 34/23

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Łukasz Kowalski Kancelaria Komornicza nr II w Płońsku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc)...
Kod publikacji Adradar: AWK17 242 894
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.