Przetarg na działkę: Zabrze, Zaborze, Królowej Kingi

Cena wywoławcza:

55 000 zł

261 zł/m²
211 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej,
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Zabrze
Oznaczenie nieruchomości według danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej:
Nieruchomość stanowi własność Gminy Miejskiej Zabrze i obejmuje działkę nr 684/65 o pow.
0,0211 ha, użytek Bi, obręb 0011 Zaborze, arkusz mapy 5, położoną w Zabrzu przy ul. Królowej
Kingi, dla której księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy w Zabrzu.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość jest niezabudowana, posiada kształt zbliżony do prostokąta, porośnięta jest
drzewami i krzewami....
Kod publikacji Adradar: AWK17 091 303
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.