Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Bytom, Bobrek, Konstytucji

Cena wywoławcza:

215 333,33 zł

294 zł/m²
733 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-15

LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY W BYTOMIU PRZY UL. KONSTYTUCJI ***/***

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Filip Probierz

Kancelaria Komornicza nr VIII w Bytomiu

Hutnicza ***

41-923 Bytom

Sygnatura: Kms 86/21

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Filip Probierz Kancelaria Komornicza nr VIII w Bytomiu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 15.07.2026 r. o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 881
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.