Przetarg na obiekt / lokal: Boguszów-Gorce, Górna

Cena wywoławcza:

28 000 zł

1 184 zł/m²
24 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Boguszów Gorce
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

BURMISTRZ MIASTA BOGUSZOWA – GORC
OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI w dniu 27 maja 2026 r.

Nazwa i adres
nieruchomości

Lokal niemieszkalny
przy ul. Górnej 8/3 (I piętro)
Lokal składa się z dwóch pomieszczeń:
magazyn 1 i magazyn 2.
Powierzchnia użytkowa lokalu: 23,65 m2.
Brak pomieszczeń przynależnych.
Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki
energetycznej w związku z art. 3 ust. 4 ustawy
z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej
budynków (Dz. U. z 2024 r. poz. 101)Obręb
Nr działki
pow., KW

7 Kuźnice...
Kod publikacji Adradar: AWK17 113 126
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.