Przetarg na obiekt / lokal: Dąbrowa Górnicza, Puszkina

Cena wywoławcza:

710 000 zł

399 zł/m²
1 779 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej
ogłasza, że w dniu 26 maja 2026 roku w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ulicy
Granicznej 21, odbędzie się niżej wymieniony przetarg na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Skarbu Państwa:
o godzinie 11:00 drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
zabudowanej, położonej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Puszkina oznaczonej numerem
geodezyjnym 945/10 o powierzchni 5403 m2
(obręb 0013, Strzemieszyce Wielkie). Księga
wieczysta prowadzona jest tylko dla przedmiotowej działki (identyfikator
...
Kod publikacji Adradar: AWK16 990 120
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.