Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Kraśnik, ul. Grodzka

Cena wywoławcza:

52 925,25 zł

771 zł/m²
69 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-02

LOKAL UŻYTKOWY

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski

Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku

T. Kościuszki **

23-200 Kraśnik

Sygnatura: GKm 50/22

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 02.07.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 013
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.