Przetarg na obiekt / lokal: Mysłowice

Cena wywoławcza:

840 000 zł

2 360 zł/m²
356 m²
Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-19

Ogłoszenie o II przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Mysłowice, położonej w Mysłowicach przy ulicy Mikołaja Kopernika 15.

Przetarg odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 11.00 w sali nr 204 Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 840.000,-zł

TERMIN WPŁATY WADIUM : 13 maja 2026 r.

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Mysłowice, położonej w Mysłowicach przy ul. Mikołaja Kopernika 15, obejmującej działkę numer 2105/187 o pow....
Kod publikacji Adradar: AWK17 139 444
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.