Przetarg na obiekt / lokal: Mysłowice

Cena wywoławcza:

420 000 zł

1 627 zł/m²
258 m²
Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Ogłoszenie o I przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Mysłowice, położonej w Mysłowicach przy ulicy Gwarków 7.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 420.000,-zł (słownie: czterysta dwadzieścia tysięcy złotych).

Przetarg odbędzie się w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 10.00 w sali nr 204 Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

TERMIN WPŁATY WADIUM : 20 maja 2026 r.

Prezydent Miasta Mysłowice ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Mysłowice, położonej w Mysłowicach przy ul. Gwarków 7, obejmującej działkę numer...
Kod publikacji Adradar: AWK17 139 445
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.