Przetarg na obiekt / lokal: Zabrze, Zaborze

Cena wywoławcza:

8 251 059 zł

1 933 zł/m²
4 268 m²
Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

OPIS OFERTY

ORLEN Technologie S.A. z s. w Krośnie (adres: ul. Naftowa 8, 38-400 Krosno) (dalej Sprzedający lub Spółka) ogłasza nieograniczony przetarg pisemny, którego przedmiotem jest sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrzu przy ul. Wolności 339, w skład której wchodzą:

- prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 1578/3, 1583/4 o powierzchni 0,5169 ha, objęte księgą wieczystą nr GL1Z/00010838/9,

oraz

- prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1974/3 o powierzchni 0,0191 ha, objęte księgą wieczystą nr GL1Z/00041161/8,

wraz z

- prawo własności działek o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 222 951
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.