Przetarg na obiekt / lokal: Zduńska Wola, Łaska

Cena wywoławcza:

1 926 000 zł

1 697 zł/m²
1 135 m²
Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR II/2026 NA SPRZEDAŻ SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU UŻYTKOWEGO Z NAJMEM ZWROTNYM POŁOŻONEGO W ZDUŃŚKIEJ WOLI PRZY UL. ŁASKIEJ 48

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr II/2026, zwanego dalej „Przetargiem”, jest  sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu użytkowego położonego w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej 48, o powierzchni 1 134,75 m2, znajdującego się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „LOKATOR” (dalej...
Kod publikacji Adradar: AWK17 038 594
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.