Licytacja komornicza mieszkania: Świętochłowice, Polna

Cena wywoławcza:

63 750 zł

2 361 zł/m²
27 m² 1 pokój
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-09

MIESZKANIE - ŚWIĘTOCHŁOWICE UL. POLNA **/**

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Paweł Kempinski

Kancelaria Komornicza nr IV w Chorzowie

Katowicka **/**

41-500 Chorzów

Sygnatura: Km 2498/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Paweł Kempinski Kancelaria Komornicza nr IV w Chorzowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 09.07.2026 r. o...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 418
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.