Przetarg na mieszkanie: Białystok, Wierzbowa

Cena wywoławcza:

407 100 zł

7 313 zł/m²
56 m² 4 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Białystok
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:

1. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.  

1.1  Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 16, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Wierzbowej 21 w Białymstoku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju o pow. użytkowej 55,67 m2 (5 izb), położony na parterze budynku, zbywany wraz ze sprzedażą udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oznaczony jako działka nr 389, o pow. 0,0542 ha, w obrębie 3 – Antoniuk (Kw. Nr BI1B/00018967/3) oraz części budynku i urządzenia, które nie służą...
Kod publikacji Adradar: AWK17 077 623
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.