Licytacja komornicza mieszkania: Bielsk Podlaski, 11 Listopada
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
139 066,67 zł
3 023 zł/m²
46 m²
3 pokoje
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-04-24
LOKAL
Zastępca Romana Jakubiuka Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Iwona Zaręba-Kowalczuk
Kancelaria Komornicza nr III w Bielsku Podlaskim
ul. Mickiewicza **
17-100 Bielsk Podlaski
Sygnatura: Km 1553/25
## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Zastępca Romana Jakubiuka Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim Iwona Zaręba-Kowalczuk Kancelaria Komornicza nr III w Bielsku Podlaskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 24.04.2026 r. o godz. 11:45 w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim, pod adresem ul. 3 Maja **, 17-100 BIELSK PODLASKI, poczta BIELSK PODLASKI, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:
LOKAL
Lokal mieszkalny położony w Bielsku Podlaskim ul. 11-go Listopada **/**
**Adres nieruchomości**
ul. 11 Listopada **/**, 17-100 Bielsk Podlaski, poczta Bielsk Podlaski
**Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości**
Inne tereny zabudowane
**Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja**
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim V Wydział Ksiąg Wieczystych
**Dłużnik**
***************
**Cena wywołania**
139 066,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)
**Najniższe postąpienie**
1 391,00 zł
**Suma oszacowania**
208 600,00 zł
**Wysokość rękojmi**
20 860,00 zł
Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: PeKaO S A. 30 1240 5253 1111 0000 5710 9789. Rękojmię należy złożyć w terminie do 23.04.2026 r. 23:59.
Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 18:00. Miejsce oględzin: pod adresem ul. 11 Listopada **/**, 17-100 Bielsk Podlaski, poczta Bielsk Podlaski.
Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.