Licytacja komornicza mieszkania: Dąbrowa Górnicza, Gołonóg, Tierieszkowej

Cena wywoławcza:

276 750 zł

5 270 zł/m²
53 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-27

LOKAL MIESZKALNY STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Beata Złocka

Kancelaria Komornicza nr VIII w Dąbrowie Górniczej

Al. J. Piłsudskiego ***/***

41-303 Dąbrowa Górnicza

Sygnatury: Km 759/23, Km 759/23

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Beata Złocka Kancelaria Komornicza nr VIII w Dąbrowie Górniczej podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks...
Kod publikacji Adradar: AWK17 135 098
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.