Przetarg na mieszkanie: lubliniecki, gm. Herby, Herby, Leśna

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

200 000 zł

4 002 zł/m²
50 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Gminy Herby
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-16

Wójt Gminy Herby ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego.

Położenie
Herby, ul.
Leśna
10/3

Karta
mapy

2 Boronów
Las obręb
Herby

Opis nieruchomości

Przedmiotem zbycia jest lokal mieszkalny
położony
w Herbach przy ul. Leśnej 10/3 (działka nr
1690 – przed renumeracją 72/6, obręb
Herby) o pow. użytkowej 49,98 m2
,
składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju
i wc. Do lokalu przynależy piwnica o pow.
użytkowej 5,94 m2 oraz komórki w budynku
gospodarczym o pow. 6,16 m2
(parter) i pow.
3,08 m2
(poddasze) o pow. łącznej 65,16 m2
.
Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w
budynku 2 piętrowym.
Z własnością lokalu związany jest udział
103/1000 w nieruchomości wspólnej, którą
stanowi prawo własności gruntu oraz części
budynku i urządzenia, które nie służą
wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Standard wykończenia lokalu oceniono jako
średni – w lokalu została wykonana nowa
zabudowa balkonu oraz wymieniono okna.
Lokal jest w trakcie prac remontowych,
podłogi drewniane, na ścianach płyty
kartonowo – gipsowe, w większości
pomieszczeń brak drzwi wewnętrznych.
Ogrzewanie w lokalu indywidualne,
instalacja wodno-kanalizacyjna. Budynek, w
którym znajduje się lokal jest obiektem
wielomieszkaniowym 2 – piętrowym,
jednoklatkowym, podpiwniczonym,
wybudowany ok. 120 lat temu, murowany z

Cena zł
200.000,00 zł

Wadium

20.000,00 zł

Przetarg odbędzie się dnia 16.03.2026r. w Urzędzie Gminy w Herbach, ul. Lubliniecka 33 (pokój nr 9) o godzinie 1000
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium (wniesione w pieniądzu) w wysokości podanej powyżej na konto MBS w