Licytacja komornicza mieszkania: Jastrzębie-Zdrój, Beskidzka

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 045 zł/m²
53 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-03-27

### Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju
Aleksandra Krenzel-Huchel
Kancelaria Komornicza nr I w Jastrzębiu-Zdroju
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. 11 Listopada 26
W odpowiedzi podać: Sygn.akt I Km 791/24

Jastrzębie-Zdrój, dnia 22.01.2026 r.
www.komornikjastrzebie.pl
jastrzebie.zdroj2@komornik.pl
324762530
324764869

O B W I E S Z C Z E N I E

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Aleksandra Krenzel-Huchel Kancelaria Komornicza nr I w Jastrzębiu-Zdroju zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 27-03-2026 o godz.9.00 w sali nr 155 Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się:

D R U G A L I C Y T A C J A

lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położoną w miejscowości Jastrzębie-Zdrój przy ul. Beskidzka ***/*** posiadającą założoną Księgę Wieczystą nr Kw.********** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 240 000,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie sumy oszacowania tj. kwotę: 160 000,00 zł.

Opis nieruchomości:

lokal mieszkalny położony na IV p. budynku o pow. użytkowej 52,55 m2 składający się z 3 pokojów, łazienki, kuchni, i przedpokoju wraz z balkonem oraz pomieszczeniem przynależnym jakim jest piwnica o pow. 2,84 m2

Przystępujący do licytacji obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania nieruchomości w wys. 24.000,00 zł najpóźniej do dnia poprzedzającego rozpoczęcie licytacji w gotówce, na rachunek bankowy komornika: