Przetarg na mieszkanie: Jaworzno, Starowiejska

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

189 750 zł

4 972 zł/m²
38 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-04-08

Obwieszczenie

Syndyk masy upadłości******w upadłości oraz syndyk masy upadłości ** w upadłości ogłaszają konkurs ofert na wybór nabywcy prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr ***o powierzchni użytkowej 38,16 m2, zlokalizowanego w budynku wielomieszkaniowym, położonym w Jaworznie przy ulicy Starowiejskiej nr** dla którego Sąd Rejonowy w Jaworznie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *******************

Cena wywoławcza wynosi 189.750,00 zł (sto osiemdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert nie jest obciążona podatkiem VAT.

Oferty należy składać osobiście w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela w Gliwicach przy ul. Ligockiej 15, w terminie do dnia 08 kwietnia 2026 r. do godz. 15:00. Oferty mogą być także składane za pomocą listów poleconych – z zastrzeżeniem, że za złożoną w terminie ofertę uważa się taką, która wpłynie do Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela, w podanym wyżej adresie, w terminie, to jest do dnia 08 kwietnia 2026r. do godz. 15:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 09 kwietnia 2026r., godz. 12:00, w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela przy ul. Ligockiej 15, 44-105 Gliwice.

Ze stanem prawnym majątku masy upadłości przeznaczonego do zbycia, operatem szacunkowym sporządzonym dla nieruchomości, a także z warunkami sprzedaży można zapoznać się - po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu - w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela w Gliwicach przy ul. Ligockiej 15, tel. 32 4281801.

Szczegółowe warunki konkursu ofert oraz dodatkowe informacje pod numerem tel. 32/ 428 18 01 lub e-mail: kancelaria(małpa)jacekpietrzela.pl .