Licytacja komornicza mieszkania: Kąty Wrocławskie, 1 MAJA

Cena wywoławcza:

280 500 zł

5 405 zł/m²
52 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-17

SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO NR

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej Joanna Magdalena Berdyn

Kancelaria Komornicza nr I w Kątach Wrocławskich

1 Maja **/**

55-080 Kąty Wrocławskie

Sygnatury: Km 268/25, Gkm 16/26, Km 81/26

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
## W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej Joanna Magdalena Berdyn Kancelaria Komornicza nr I w Kątach Wrocławskich podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17...
Kod publikacji Adradar: AWK17 249 257
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.